Opublikowano Dodaj komentarz

Hurt gucci Ace tenisówka z pszczołami i gwiazdami 498205AXWQ09098

Nie jest tajemnicą, że Gucci jest jedną z moich ulubionych marek, mam obsesję na punkcie marki od kilku lat, ale nadal nie mogę jej kupić, i wydaje się, że wy też nie możecie – mój Przewodnik po źródłach Gucci Belt jest wciąż jeden z moich najpopularniejszych miesięcznych postów na blogu! Mimo że znacznie poprawiłem swój gust w kolekcjach Gucci w ciągu ostatniego roku, zawsze wydaje się, że na mojej liście życzeń jest inny Gucci.

Jeden z moich zakupów Gucci na rok 2019 (również uważam, że to mój najlepszy!) To para ozdobionych trampek Gucci Ace. Chociaż wiem, że nie miałem jeszcze Hurt gucci Ace tenisówka z pszczołami i gwiazdami 498205AXWQ09098 okazji zagrać w tę grę, wędrowałem tam iz powrotem od dłuższego czasu, zastanawiając się, czy naprawdę są warte tak wysokiej ceny. Nie mogę znaleźć wielu ich recenzji w Internecie, ale wiem, że podoba mi się ten styl, i wciąż dodam do mojej szafy nową parę białych tenisówek, ponieważ są one tak wszechstronne. W końcu poddałem się i zamówiłem je w tym roku, myśląc, że byłoby to podrzucenie, jeśli naprawdę chciałbym je zachować, ale od momentu, gdy je wypróbowałem, wiedziałem, że muszę zachować ich natychmiastową prawidłową wielkość, nawet bez zamawiania. Po wymianie ich na odpowiedni rozmiar i wyeliminowaniu dużego zużycia, chciałbym zrobić ich pełną recenzję, na wypadek, gdyby ktoś z was rozważał ich zdjęcie! Przewijaj, aby przeczytać wszystkie często zadawane pytania dotyczące tenisówek Gucci Ace.


W przypadku kobiet tenisówki Ace mają rozmiar 1/2, więc należy zmniejszyć rozmiar o 1/2. popełniłem błąd, kiedy kupiłem rozmiar regularny (rozmiar US 6 / rozmiar UK 36) i ostatecznie musiałem je zwrócić za zakup rozmiaru US 5,5 / rozmiar UK 35,5. zmniejszenie rozmiaru 1/2 okazało się idealnym wyborem!

Jeśli jednak zamierzasz kupić męskie trampki tanie gucci torebki Ace, ich rozmiar będzie odpowiadał rzeczywistości. Phil ma klasyczne trampki Ace i idealnie pasuje do regularnych rozmiarów.

Dodaj komentarz