Opublikowano Dodaj komentarz

Hurt gucci Super mini torba ze skóry Sylvie

For most luxury handbags, the hardware on the authentic and much-admired Gucci bag can quickly prove its legitimacy. While there are many things to keep in mind, the most important thing is the weight of the hardware. It should feel solid and sturdy. If the hardware feels very flimsy or lightweight, this is likely a surefire way to get a fake Gucci handbag.

The zipper is another key part to look out for. When a Hurt gucci Super mini torba ze skóry Sylvie bag uses a metal zipper, it will be flat and engraved with the brand Gucci; all capital letters are used and each letter is equally spaced. The underside of their zipper is usually marked with Well, just write it out clearly in Gucci.


For bags that include Gucci logo leather tassels (such as those in the Gucci Soho collection), the connecting rings should all be complete circles with no gaps.
On tassel hardware, there is a stud around the top through which the studs will pass.
As a luxury brand that offers only the highest quality products, it is very important that the stitching throughout the bag is even, clean and uniform. Overall precision will play an important role. In particular, the classic GG letter combination bag has the desired consistency. The GG pattern should be evenly distributed throughout the bag, and the G-shape should be oval (not circular) with a visible lining. The G on the left side faces forward, while the G on the right side mirrors the back reversal

Opublikowano Dodaj komentarz

tanie gucci torebki

Około cztery lata temu Gucci zadebiutowała swoją kolekcją Marmont. Torby zadebiutowały jesienią / zimą 2016 roku i niemal natychmiast stały się celebrytami, influencerami (i, oczywiście, influencerami) Linia Marmont rozwija się i przeprojektowuje od samego początku (sprawdź tutaj nowe wersje brezentowe marki). Od momentu powstania linia Marmont była stale rozszerzana i przeprojektowywana (zobacz nowe wersje tanie gucci torebki brezentowe marki tutaj). ), za każdym razem przypominamy sobie, dlaczego uwielbiamy kolekcję Marmont.

Kolekcja Gucci na wiosnę / lato jest świeża, a dzięki doskonałej stonowanej palecie kolorów i błyszczącym srebrnym metalicznym dodatkom ma ogromny wpływ na świat mody. Torebki Marmont są przerabiane. Wiosenne pastele nie są przełomowe, ale w tym sezonie są dużym impulsem dla marek, a na Marmont wyglądają bardzo ładnie. Archiwum sprzętu Double G jest inspirowane klamrami Gucci z lat 70., które błyszczą w szczotkowanym srebrze na gładkiej skórze w kolorze cukierków Glamour.

Te torby są bardziej innowacyjne i mogą zabłysnąć w garderobie każdego miłośnika torebki. Ponadto dla tych, którzy kochali torby Marmont w przeszłości, ale unikali ich ze względu na swoje złote akcesoria, są świetnymi Opcjami. Dla bardziej neutralnego pastelu dostępna jest jasnoróżowa opcja, podczas gdy wielobarwna iteracja stanowi prawdziwe stwierdzenie. Torba Marmont firmy Gucci zawsze była niezawodnym wyborem dla miłośników torebek, niezależnie od sylwetki, łącząc modę i funkcjonalność. Idealne połączenie. Jednolity kolor będzie sprzedawany w idealny gucci Mini laminowana torba skórzana obecnej cenie, a wersja wielokolorowa będzie kosztować nieco więcej. Sprawdź więcej najnowszych toreb Marmont Gucci poniżej.

Opublikowano Dodaj komentarz

Hurt gucci Ace tenisówka z pszczołami i gwiazdami 498205AXWQ09098

Nie jest tajemnicą, że Gucci jest jedną z moich ulubionych marek, mam obsesję na punkcie marki od kilku lat, ale nadal nie mogę jej kupić, i wydaje się, że wy też nie możecie – mój Przewodnik po źródłach Gucci Belt jest wciąż jeden z moich najpopularniejszych miesięcznych postów na blogu! Mimo że znacznie poprawiłem swój gust w kolekcjach Gucci w ciągu ostatniego roku, zawsze wydaje się, że na mojej liście życzeń jest inny Gucci.

Jeden z moich zakupów Gucci na rok 2019 (również uważam, że to mój najlepszy!) To para ozdobionych trampek Gucci Ace. Chociaż wiem, że nie miałem jeszcze Hurt gucci Ace tenisówka z pszczołami i gwiazdami 498205AXWQ09098 okazji zagrać w tę grę, wędrowałem tam iz powrotem od dłuższego czasu, zastanawiając się, czy naprawdę są warte tak wysokiej ceny. Nie mogę znaleźć wielu ich recenzji w Internecie, ale wiem, że podoba mi się ten styl, i wciąż dodam do mojej szafy nową parę białych tenisówek, ponieważ są one tak wszechstronne. W końcu poddałem się i zamówiłem je w tym roku, myśląc, że byłoby to podrzucenie, jeśli naprawdę chciałbym je zachować, ale od momentu, gdy je wypróbowałem, wiedziałem, że muszę zachować ich natychmiastową prawidłową wielkość, nawet bez zamawiania. Po wymianie ich na odpowiedni rozmiar i wyeliminowaniu dużego zużycia, chciałbym zrobić ich pełną recenzję, na wypadek, gdyby ktoś z was rozważał ich zdjęcie! Przewijaj, aby przeczytać wszystkie często zadawane pytania dotyczące tenisówek Gucci Ace.


W przypadku kobiet tenisówki Ace mają rozmiar 1/2, więc należy zmniejszyć rozmiar o 1/2. popełniłem błąd, kiedy kupiłem rozmiar regularny (rozmiar US 6 / rozmiar UK 36) i ostatecznie musiałem je zwrócić za zakup rozmiaru US 5,5 / rozmiar UK 35,5. zmniejszenie rozmiaru 1/2 okazało się idealnym wyborem!

Jeśli jednak zamierzasz kupić męskie trampki tanie gucci torebki Ace, ich rozmiar będzie odpowiadał rzeczywistości. Phil ma klasyczne trampki Ace i idealnie pasuje do regularnych rozmiarów.

Opublikowano Dodaj komentarz

imitacja gucci Skórzany tenisówka Ace 386750A38309071

Czy to Gucci? Gucci to, Gucci, Gucci był słyszany ze wszystkim w tych dniach. Gucci, który został nazwany marką modową Tysiąclecia, wyznaczył nowe standardy dla innych marek modowych, aby nadążać za nimi. Jednym z tych działów jest obuwie, zwłaszcza z trendem sneaker. Pozwala zagłębić się w Gucci Ace Bee Sneaker Review.
Białe trampki stały się najnowszym elementem garderoby obuwia. Od noszenia na ulicach do kojarzenia z garniturem, różnorodność białych tenisówek wciąż się tanie gucci torebki powiększa. Stan Smiths, Common Projects, Lanvin zwrócili uwagę na białe trampki. Jednak ten, który zobaczysz non stop na całym świecie, to tenisówka Gucci Ace Bee. Ikoniczna czerwona i zielona etykieta z błyszczącą pszczołą przypiętą pośrodku.


Wszyscy znają Gucci Ace Bee Sneaker i dziesiątki wariacji wprowadzonych w linii Gucci Ace. Będąc butem unisex, tenisówka Gucci Ace Bee cieszy się popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i klientów zorientowanych na projektanta. Jak pasuje do tego Gucci Ace Bee Sneaker? Częściowo dlatego czytasz ten przegląd Gucci Ace Bee Sneaker Review?


Jak już wspomniałem w moich poprzednich recenzjach, prezentacja i pakowanie obuwia designerskiego zawsze zapewni wam ciekawość emocjonalną. imitacja gucci Skórzany tenisówka Ace 386750A38309071 Rozpakowanie obuwia jest zawsze ekscytujące, a poziom oczekiwania jest określany w ciągu kilku sekund po obejrzeniu butów. Gucci jest zawsze bardzo elegancki w sposobie pakowania obuwia. Pod pokrywką leżały nieskazitelnie jedwabiste, białe worki na kurz i mała broszura z historią Gucciego. Po otwarciu doskonale złożonej chusteczki leżały tam ostre białe trampki.


Trampki Gucci Ace Bee Sneakers spełniają te początkowe wysokie oczekiwania. Biała skóra jest jak masło i można naprawdę docenić kunszt w bucie. Że Gucci Bee trzyma się z daleka, połowę powodów, dla których zapłaciłeś cenę tego projektanta. Czerwone i zielone są nakrapiane w butach, prezentując kultową markę Gucci. Wszystko, od opakowania po początkowe wrażenia projektanta krzyku obuwia.

Czym byłby ten tenisówka bez przedstawienia jego prawdziwych korzeni, czerwonego i zielonego. Oczywiście zielone i czerwone paski byłyby umieszczane na jednej z najbardziej zauważalnych części buta. Strony. Z pszczołą zszytą na środkowym, czerwonym pasku daje złotemu szwie ładny mały pop. Mówi Gucci do świata tuż po bokach.